Lounge боулинг club - боулинг в Харькове для всей семьи.

Офіційні умови участі в Акції «Даруємо 15 хв. гри у боулінг»

Офіційні умови участі в Акції «Даруємо 15 хв. гри у боулінг»

 1. Організатор Акції, територія та строки (тривалість) проведення Акції

1.1. Організатором Акції «Даруємо 15 хв. гри у боулінг» (надалі – Акція) є «Lounge боулінг club» (надалі організатор), що знаходиться за адресою: 61000, м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44б, 3 поверх, тел. (093) 193 98 33.

1.2. Акція проводиться на території After Shopping Café Barbaris – вул. Академіка Павлова, 44б , 3 поверх.

1.3. Акція триватиме з 9 липня 2019 року до 30 серпня 2019 року включно (надалі – «строк проведення Акції», або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»).

1.4. Участь можлива тільки протягом терміну, зазначеного в розділі 1.

1.5.  Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

 2. Учасники Акції

2.1.Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, які виповнили умови участі в акції (надалі – Учасники Акції). Співробітники компанії Організатора Акції і пов'язаних з ним компаній та їх родичі не можуть брати участь.

 3. Заохочення

Учасники Акції мають можливість отримати в рамках проведення Акції наступне Заохочення: 

Заохочення: «Подарунковий сертифікат на 15 хв. гри у боулінг» слід розуміти подарункову картку Організатора на 15 хв. гри у боулінг, якою Учасник Акції може скористатись при наступному розрахунку за купівлю часу гри в боулінг. Мінімальний час для розрахунку за допомогою Заохочення не може складати менше 45 хв. гри. Учасники акції, що отримали Заохочення, здійснюють самостійно всі обовʼязкові витрати та платежі, а також інші витрати, повʼязані з подальшим використанням Заохочення після їх отримання.

 4. Умови участі в Акції

4.1. Учасником Акції вважається особа, що відповідає вимогам п. 2.1. цих Умов, та яка належним чином виконала усі вимоги цих Умов.

4.2. Для участі в Акції необхідно зробити замовлення в After Shopping Café Barbaris за адресою вул. Академіка Павлова 44Б, 3 поверх на сумму від 500 грн. та обміняти чек замовлення на Заохочення, візначеного в п. 3.

4.3. Чек вважається дійсним за умови загальної сумми розрахунку від 500 грн. та діє лише в день отримання.

4.4. Кожен учасник має можливість отримати тільки одне заохочення по одному чеку.

4.5. Організатор залишає за собою право не допустити учасників, якщо вони порушують правила й умови участі; вони намагаються маніпулювати конкурсом та його результатами за допомогою технічних засобів.

4.6. Всі чеки які мають ознаки, псування, виправлення і таке інше, вважаються недійсними.

Рішення Організатора (в разі прийняття рішення Організатором) чи вповноваженої особи, щодо дійсності номерів чеків, вважається остаточним і оскарженню не підлягає.

 5. Виконання зобов'язань Організатором

5.1.Організатор залишає за собою право скасувати або припинити акцію в будь-який час без попереднього повідомлення і без пояснення причин.

 6 . Обмеження

6.1. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

 7. Інші умови

7.1 У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов, і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає

оскарженню.

7.2. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

    Наверх